0
Trenutno u košarici 0,00 kn

Bubamara Zagreb Arena

Jarušćica 4, 10020 Zagreb

Tel.: +385 1 209 21 61
E-mail: zagreb3@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-21h


Bubamara Bjelovar

Južna obilaznica 2a, 43000 Bjelovar

Tel.: +385 (0)43 639 044
E-mail: bjelovar@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-15h


Bubamara Dubrovnik

Obala Stjepana Radića 25, 20000 Dubrovnik

Tel.: +385 (0)20 639 032
E-mail: dubrovnik@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak08h-20h
Utorak08h-20h
Srijeda08h-20h
Četvrtak08h-20h
Petak08h-20h
Subota08h-20h
Nedjeljazatvoreno


Bubamara Karlovac

Prilaz Većeslava Holjevca 12, 47000 Karlovac

Tel.: +385 (0)47 629 032
E-mail: karlovac@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-21h


Bubamara Koprivnica

Radnička cesta 8, 48000 Koprivnica

Tel.: +385 (0)48 629 082
E-mail: koprivnica@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-15h


Bubamara Našice

Ulica grada Vukovara bb, 31500 Našice

Tel.: +385 (0)31 639 768
E-mail: nasice@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak08h-20h
Utorak08h-20h
Srijeda08h-20h
Četvrtak08h-20h
Petak08h-20h
Subota08h-20h
NedjeljaZatvoreno


Bubamara Osijek

Ul. Josipa Reihl - Kira 36, 31000 Osijek

Tel.: +385 (0)31 639 068
E-mail: osijek@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-15h


Bubamara Pula

Bože Gumpca 32, 52100 Pula

Tel.: +385 (0)52 633 276
E-mail: pula@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjeljazatvoreno


Bubamara Rijeka

Vukovarska 87, 51000 Rijeka

Tel.: +385 (0)51 629 266
E-mail: rijeka@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak08h-21h
Utorak08h-21h
Srijeda08h-21h
Četvrtak08h-21h
Petak08h-21h
Subota08h-20h
Nedjelja08h-14h


Bubamara Sisak

Ivana Fistrovića 23, 44000 Sisak

Tel.: +385 (0)44 639 502
E-mail: sisak@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-14h


Bubamara Split

Ul. Ruđera Boškovića 18a, 21000 Split

Tel.: +385 (0)21 681 715
E-mail: split@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak08.30-21h
Utorak08.30-21h
Srijeda08.30-21h
Četvrtak08.30-21h
Petak08.30-21h
Subota08.30-21h
Nedjeljazatvoreno


Bubamara Split 2

Josipa Jovića 93, 21000 Split

Tel.: +385 (0)21 686 058
E-mail: split2@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-22h
Utorak09h-22h
Srijeda09h-22h
Četvrtak09h-22h
Petak09h-22h
Subota09h-22h
Nedjelja09h-22h


Bubamara Trogir

Ulica kardinala Alojzija Stepinca 110, 21220 Trogir

Tel.: +385 (0)21 681 990
E-mail: trogir@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak08h-21h
Utorak08h-21h
Srijeda08h-21h
Četvrtak08h-21h
Petak08h-21h
Subota08h-21h
Nedjelja08h-21h


Bubamara Varaždin

Optujska 171, 42000 Varaždin

Tel.: +385 (0)42 303 718
E-mail: bubavz@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-14h


Bubamara Zadar

Ulica Akcije Maslenica 1, 23000 Zadar

Tel.: +385 (0)23 630 596
E-mail: zadar@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-22h
Utorak09h-22h
Srijeda09h-22h
Četvrtak09h-22h
Petak09h-22h
Subota09h-22h
Nedjelja09h-22h


Bubamara Zagreb Dubrava

Ulica Rudolfa Kolaka 14, 10000 Zagreb

Tel.: +385 (0)1 638 1501
E-mail: zagreb2@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-21h


Bubamara Zagreb Jankomir

Škorpikova 34, 10090 Zagreb

Tel.: +385 (0)1 778 8553
E-mail: bubazg@bubamara.in

Radno vrijeme:

Ponedjeljak09h-21h
Utorak09h-21h
Srijeda09h-21h
Četvrtak09h-21h
Petak09h-21h
Subota09h-21h
Nedjelja09h-20h

Prijavite se na e-novosti i primite 20 kn popusta za vašu sljedeću kupnju

Putem e-novosti obavještavat ćemo vas o aktualnim akcijama i novostima.
U znak zahvale za prijavu na e-novosti vam poklanjamo kod za popust u vrijednosti 20 kuna koji možete iskoristiti za kupnju u internet trgovini na www.bubamara.in. Kod ćete priimiti nakon potvrde prijave na e-novosti. Kod je moguće iskoristiti samo jednom, prilikom kupnje veće od 200 kuna u internet trgovini Bubamara.

Više informacija o elektroničkim promotivnim porukama poduzeća Bubamara sve za djecu d.o.o., svrsi elektroničkog obavještavanja i mogućnosti odjave pročitajte na sljedećoj poveznici >> OVDJE.

Srdačan pozdrav,
Vaša internet trgovina Bubamara